• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/adalet.asm
  • https://www.twitter.com/@adalet_asm

Adalet ASM

Dr. K.Gülşah ADAR & Dr A.Aziz ÜNAL

Anasayfa

Kişiye yönelik koruyucu sağlık hizmetleri ile birinci basamak teşhis, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, yaş, cinsiyet ve hastalık ayrımı yapmaksızın...
Aile hekimi, aile sağlığı merkezini yönetmek, birlikte çalıştığı ekibi denetlemek, hizmet içi eğitimlerini sağlamak ve Bakanlıkça yürütülen özel sağlık programlarının gerektirdiği kişiye yönelik sağlık hizmetlerini yürütmekle yükümlüdür.
Hayır, ücretsizdir. Muayene, aşılama, enjeksiyon, pansuman, birinci basamakta yapılan tahlil hizmetleri tamamıyle ücretsizdir.
Uzun süren açlık günleriyle bir ay süren ramazan ayında sindirim sistemi ve dolaşım sisteminde bir takım değişiklikler oluşur. Ramazan oruçlarının bitmesi ve bayramda beslenme kültürümüzün de etkisiyle ağır yemek ve tatlılara yüklenmek sağlığımızı tehdit edebilir.
Aile Sağlığı Merkezlerinin hizmet kalite standartları uygulaması kapsamında Adalet ASM A Grubu sağlık hizmeti vermektedir.
Yeni koronovirüs damlacık yoluyla bulaşır. Öksüren hapşıran hastadan etrafa saçılan tükrük damlalarının bulaştığı eşyala dokunmak, direk maruz kalmak ile bulaşır. Korunmak için en önemli yöntem kişisel korunma yoludur. El yıkama, vücut temizliği, sağlıklı beslenme ve riskli yerlerden uzak durmaktır. Maske takmaya gerek yoktur. Panik yamadan en doğru bilgiyi hekiminizden almalısınız.
Adalet Aile sağlığı Merkezi Gururla 1. yılını kutluyor.
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de eğitimden ekonomiye, sosyal yaşantımızdan iş hayatımıza kadar pek çok şeyi olumsuz etkileyen Covid-19 virüsüne karşı nihayet aşı bulundu ve kullanılmaya başlandı.
Sağlıkla ilgili öğrenmek istediğiniz tüm konular sagligim.gov.tr de.
Yaz aylarının gelmesi ile aşırı sıcaklar ve sıcaklara bağlı oluşabilecek sağlık sorunları gündeme gelmektedir.
 2 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret108471
KANSER TARAMA SONUÇ
LABORATUVAR SONUÇ
Merkezi Hekim Randevu Sistemi
SİGARAYI BIRAK

 ALO171 DANIŞMA HATTI
bırakabilirsin.org
HAVANI KORU
MOBİL YEŞİL DEDEKTÖR

 Kapalı alanda havanı koru
ALO İHBAR
ALO 184
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
Hava Durumu
ÖNERİ VE DİLEKLER